Pređi na sadržaj

Ovaj katalog je istekao. Novi Forma Ideale katalog važi 12.10.-25.10.2026.

Otvori novi katalog →

O ovom katalogu

Najveće sniženje u Forma Ideale katalogu dostiže 28%, ANDI je 71.990 din umesto 99.988 din.

Forma Ideale nosi svoj aktuelni katalog sa sniženjima od 20. do 31. avgusta 2026. U ovoj ponudi kupci će pronaći izrazite popuste na različitim kategorijama, TIVOLI sada košta 43.990 din umesto 62.488 din, PRATO je 27.990 din umesto 38.737 din, a KEY je svega 1.990 din umesto 6.238 din. Katalog donosi tri strane sa raznovrsnom ponudom.

U Forma Ideale katalozima kupci često traže akcije na nameštaju za dnevnu sobu, kvalitetne dušeke, kao i letnje opreme poput suncobrana. Svaka mesečna akcija Forma Ideale ima specifičan fokus, pa se preporuka daje da pregledate sve strane za kompletan pregled trenutne ponude.

Pregledajte katalog online na ovoj stranici, besplatno i bez potrebe za preuzimanjem. Napomena: cene prikazane u katalogu su informativne; merodavna je cena u prodavnici Forma Ideale.

Ovaj katalog je istekao i arhiviran. Pogledajte aktuelne Forma Ideale kataloge ili sve najnovije akcije ove sedmice.

Česta pitanja

Do kada važi Forma Ideale katalog iz avgusta 2026?

Aktuelni Forma Ideale katalog važi od 20. avgusta do 31. avgusta 2026. godine.

Koliko strana ima ovaj Forma Ideale katalog?

Forma Ideale katalog ima 3 strane sa raznovrsnom ponudom.

Ostala česta pitanja o katalozima →

Izdvojene cene iz ovog kataloga

ProizvodCenaStaro
AF NATURAL 4V 10/32999 RSD1.568 RSD
FT-40 F1.590 RSD2.488 RSD
KEY1.990 RSD6.238 RSD
FIRENZA2.990 RSD6.238 RSD
CT-N221611.990 RSD17.488 RSD
PRATO27.990 RSD38.737 RSD
TIVOLI43.990 RSD62.488 RSD
ANDI71.990 RSD99.988 RSD

Cene su očitane sa prvih strana ovog kataloga i informativnog su karaktera. Merodavan je katalog iznad i ponuda u prodavnici.

Novi katalozi čim izađu, na telefon.
Bez reklama, samo akcije. Izađe se jednim klikom.
Viber

Kategorije: Nameštaj

Ostali aktuelni katalozi

Svi katalozi →
Oglas
Prati akcije: Viber →

Iz iste porodice: Cenik, cijene iz cjenika · Ekatalozi BiH